Series
Ratings
244
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5