Titles you rated
- BargainRated ★ 3.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 1.5- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0