Series
Ratings
62
Unhandy HandymanRated ★ 3.0
不便な便利屋 2016 初雪Rated ★ 2.5
아오이 호노오Rated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Sexy Voice and RoboRated ★ 4.5
Money CrazyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
GiantRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0

IRISRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5