Series
Ratings
112- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The King of PigsRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5