Movies
Ratings
84
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Mourning GraveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0