Series
Ratings
283
HannibalRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 1.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
- The PeakRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0- Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 5.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 4.5
Petite Princess YucieRated ★ 4.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 5.0
Fancy LalaRated ★ 4.0
Magical Girl Pretty SammyRated ★ 3.0
Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.5- Ultra ManiacRated ★ 3.0
Sailor Moon Crystal Season IIIRated ★ 4.0
美少女戦士セーラームーンCrystal Season IIRated ★ 0.5