Series
Ratings
75
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
City HallRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0