Movies
Ratings
42
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5- MapadoRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0