Titles you rated
ImperiumRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
MacbethRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0- Lost In LoveRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AmericanRated ★ 2.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 4.0