Series
Ratings
74
Man from the EquatorRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0