Series
Ratings
102- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.0
- Hair ShowRated ★ 1.5
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Wonderful MamaRated ★ 3.5
Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0