Series
Ratings
32- The AuditorsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5