Series
Ratings
202- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 4.5
Magical Girl Lyrical NanohaRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 5.0
Persona: Trinity SoulRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 0.5
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.0
The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 5.0
The Familiar of ZeroRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 3.0
White Album 2Rated ★ 3.0
White AlbumRated ★ 3.0