Series
Ratings
101- Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 4.0
- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5- Arcane Season 2Rated ★ 4.0