Series
Ratings
184- The Art of SarahRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5- 언더커버Rated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Family PlanRated ★ 4.5

One Ordinary DayRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
- The TrunkRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 2.0
- InsiderRated ★ 2.5