Series
Ratings
31
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Precious FamilyRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0