Series
Ratings
61- The Art of SarahRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0- My NameRated ★ 2.0