Series
Ratings
103
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
CallsRated ★ 4.0- Archive 81Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0