Series
Ratings
67
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 2.0
Heat Guy JRated ★ 4.0
The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
Macross FRated ★ 4.0
勇者警察ジェイデッカーRated ★ 3.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 3.0
The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.0- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.0
トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 2.0
RPG Densetsu HepoiRated ★ 3.5