Titles you rated
- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The FakeRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5- BossRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0