Series
Ratings
77- Wonder ManRated ★ 4.5
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
- IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Ben 10: Alien ForceRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 4.5
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- IronheartRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Melo MovieRated ★ 3.5
- NewtopiaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5

Recipe for FarewellRated ★ 5.0- The TyrantRated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0