Series
Ratings
211- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.5
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 3.5
Tsukumogami KashimasuRated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0