Series
Ratings
11
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- My Little TelevisionRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0