Series
Ratings
31
High KickRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0