Series
Ratings
18- KarmaRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- A Model FamilyRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 5.0