Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Dramaworld Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
紙の月Rated ★ 3.0