Series
Ratings
838- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- MaliceRated ★ 3.5
- Playing Gracie DarlingRated ★ 2.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- The Beast in MeRated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
- MobLandRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- WaywardRated ★ 3.5
- LazarusRated ★ 2.5
- Gen V Season 2Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- BootsRated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
- 직장인들Rated ★ 3.5
- 직장인들Rated ★ 4.0
- Queen MantisRated ★ 2.0