Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
QuickRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.0
OldboyRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0