Series
Ratings
24
Golden TimeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5