Series
Ratings
83
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.0
Knight RiderRated ★ 4.5
Kyle XYRated ★ 3.5