Series
Ratings
18
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5