Series
Ratings
56- My Deer Friend NokotanRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- So Not Worth ItRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0- The StandRated ★ 2.0
BanG Dream! Girls Band Party!☆PICORated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5