Series
Ratings
81
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Scream QueensRated ★ 3.0
QuanticoRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0