Series
Ratings
109- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mother of MineRated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Doctor KkaengRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
SomedayRated ★ 4.5
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Revolutionary LoveRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.5