Series
Ratings
91
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
유희왕 1기Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0