Series
Ratings
209
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Smile, YouRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Thank YouRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5