Series
Ratings
105- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0