Series
Ratings
47- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0