Series
Ratings
203
Thank YouRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Loving YouRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0