Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
What IfRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
MemoriesRated ★ 3.5- Private EyeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5