Series
Ratings
181- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Maxton Hall - The World Between Us Season 1Rated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.0
- The GentlemenRated ★ 3.5
- LTNSRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- Call It LoveRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Not OthersRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 5.0