Movies
Ratings
299
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
BlendedRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
Billy MadisonRated ★ 3.5- Kiss Me, Kill MeRated ★ 2.0
Big BangRated ★ 2.5
The Smurfs 2Rated ★ 1.5
Anger ManagementRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 0.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0- A LoveRated ★ 3.5

The TruckRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0- Romantic DebtorsRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5