Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5- Dream ProductionsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- NewtopiaRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight Horror StoryRated ★ 3.5