Series
Ratings
15
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- Wife ReturnsRated ★ 2.0

The LegendRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0