Titles you rated

The WhistleblowerRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 1.0
FarinelliRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0