Movies
Ratings
213
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Aooni The AnimationRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 2.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 4.5
D.E.B.S.Rated ★ 4.5