Titles you rated
- Real MenRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0