Series
Ratings
30
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0