Series
Ratings
203- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
When It's At NightRated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
- Dummy MommyRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
Melody of LoveRated ★ 1.0- Over the RainbowRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0