Series
Ratings
197- The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- KaosRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0- Check-in HanyangRated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0